2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Coğrafya Ders Kitaplarının PDF’leri

2016 – 2017 Coğrafya Ders Kitaplarının PDF’leri

2016 – 2017 Eğitim – öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel okullarda okutulacak olan coğrafya ders kitapları listesi aşağıdadır. Bu yıl 9. sınıflarda milli eğitim kendi yayınını değil özel sektöre ait olan Gün Yayınlarını kullanmıştır. 10. sınıf coğrafya ders kitabı olarak Dikey Yayıncılığı, 11. Sınıfta MEB Coğrafya Kitabı olarak hem kendi hemde Dikey Yayınlarının bastığı kitabı kullanacaktır. 12. Sınıf Coğrafya Ders kitabı olarak MEB kendi yayınını kullanacaktır. İndir linkine tıklayarak kitapları indirebilirsiniz. İyi çalışmalar.

9. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı
İNDİR (GÜN)
10. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı
İNDİR (DİKEY)
11. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı
İNDİR (MEB) – İNDİR (DİKEY)
12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı
İNDİR (MEB)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

 • 2016 – 2017 Coğrafya Ders Kitaplarının PDF’leri

 • kevser aytac

  keşke kopyalanabilir olsaydı slayt ödevlerimi o kadar yazmak zorunda olmazdım 🙂 teşekkürler

  • Kitaplar (secure) guvenlikli değildi sanki. Kopyalamak için crackpdf sitesini kullanabilirsiniz. Ama kitabın kullanacağınız kısmını pdf yazdırın (3-5 sayfasini) ve siteye yükleyin. Oradan indirdiğiniz pdf copyalanabilir olur.

   • Yavuzhan TürkçeRap

    sağ tuş tıklayıp öğeyi denetle yada incele yapıp p kısmını açtıktan sonra kopyalanabilir bi hale gelir

 • gayber yediyirmidört

  Kadir hocam teşekkür ederim. C.Y.T.A.

 • gayber yediyirmidört

  Yorumları silme zahmetinde bulunma sebebiniz nedir acaba? herkez olumlu veya olumsuz yorum yapma hakkına sahiptir. İşinize gelmiyor .

  • Yorumunuzda sadece bir site ismi vardı onaylamadım. Backlink almak için olduğunu düşündüm sadece. Yorumunuz da iyi veya kötü bir şey yoktu.

   • gayber yediyirmidört

    Hayır anlaşılan bir yanlışlık olmuş. Tekrar yorum yazmıştım. Tekrar yazıyorum o vakit. Sitenizi beğenmedim! O yüzden herkes bu siteden faydalanmalıdır. Teşekkür ederim. MEB’den daha iyi iş yapıyorsunuz. Hiç değilse insan sitede ne aradığını biliyor. MEB’in sitesine giren ne aradığını unutuyor. Elinizden geldiğince siteyi güncel tutmaya bakınız. Teşekkür ederim. Bu kötü yorum için sizden de aynı karşılığı bekliyorum.

    • Valla hocam yorumda övdünüz mü yerdiniz mi anlamadım. ☺ Yinede tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

     • Mehmet

      Yorum bir amaç taşıyor mu acaba? Yazan hocam sanırım normal bir ruh halinde değildi bu yorumu yazarken. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.