İşler Online – Akıllı Tahta Uygulamaları

isler2-520x245

Akıllı Tahta Uygulamaları

Tüm yayınlarımıza ilişkin akıllı tahta uygulamalarımız kullanıma hazır.

Fatih Projesi kapsamında yanygınlaşmaya devam eden dijital eğitim akımında öğretmenlerimizi yalnız bırakmıyoruz.

250’yi aşkın dijital kitap, akıllı kütüphanelerimizde kullanımınızı bekliyor. Otomatik güncelleme yeteneğine sahip dijital kütüphanemiz; gün geçtikçe ses, video, animasyon ve öğrenme nesneleri ile zenginleşecek kitaplarımızı kolaylıkla kullanmanızı sağlamakta. USB belleklerinizde kurulumsuz çalıştırabilir ve sizde eğitimi zenginleştirebilirsiniz.

Dijital Kütüphanelerimiz Kullanımınıza Hazır

Yayın gruplarımızın tüm içeriklerine; alanınıza ait size özel kütüphane uygulamaları ile ulaşın, güncel kitaplarımızı takip edin… Çoklu dokunma destekli uygulamalarımız ile derslerinizi zenginleştirerek, teknolojiyi sınıfınıza taşıyın…

İçerikleriniz Her Yerde

İnternete bağlı olun veya olmayın; kurulum gerektirmeyen tak çalıştır uygulamalarımızı USB belleklerinizde dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz… İnternete bağlı yerlerde kütüphanenizi güncelleyerek yeni yayınlardan faydalanabilirsiniz…

Bu içerikler öğrenci değil MEB’na bağlı okullarda çalışan kıymetli hocalarımız için ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Dökümanları indirmek için yapmanız gereken www.isleronline.com sitesine girmek ve öğretmen üyeliğine tıklayarak üye olmak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

 • rana

  öğretmen değiliz ama üye olabilirmiyiz

  • Öğretmen olmana gerek yok bütün içeriği görebilirsiniz.

 • Nevzat Çin

  indiriyorum kuruyorum boş sayfa çıkıyo döküman yok

  • Kendim deneyerek kurdum ve çalıştırdım. Hoşuma gitti için paylaşmak istedim. Şimdi ürünü ben değil işler online dağıtıyor. Bir problem oluştuysa bunu işler online bildirmek lazım. Bunun dışında program usb de çalışıyor ve öğretmen girişi yapmak gerekiyor hatırladığım kadari ile…

 • Ahtapot

  Öğretmen olmadan üye olup indirebilir miyiz?

  • pek mümkün değil. Ancak eba.gov.tr adresinden öğrenci girişi yaparak belli yayınların içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 • Osman

  Elinizde lise kimya, edebiyat, dil anlatım, felsefe ve coğrafya varsa atar mısınız acaba?

  • Telif sorunu olmayan sadece Coğrafya içeriklerini paylaşıyorum. İyi çalışmalar.

 • Ugurcan Meriç

  Hocam ben öğrenciyim bu işler mobil uygulamasını indirdim ama şifrem yok ne yapmalıyım bana gmailimden ulaşabilirsiniz

  • İşler online sitesini tekrar gözden geçirdim. Ancak yukarıda da söylediğim gibi öğrenciler için üyelik ve kaynak içerikleri kaldırmışlar.

   • Ugurcan Meriç

    Ne yapabilirim hocam başka

    • Şöyle bir önerim olabilir. Hangi branşa ait içerikleri istiyorsanız (tarih, coğrafya, matematik vb.) okulda o öğretmene gidip akıllı tahta içeriğine (işler online için) ihtiyacın olduğunu söyleyeceksin. Öğretmen 5 dk ayırıp işler online üye olacak. Üye olduktan sonra branşı ile ilgili bütün dökümanları indirebilir, bunlar yaklaşık 6 – 7 yayına ait konu anlatımları ve soru bankalarından oluşuyor. İndirdiği dosyaları bir flash belleğe yükleyip sana verecek. İhtiyacın olan tek şey artık “Anahtar Kodu” öğretmen sana anahtar kodunu yazıp verirse onunla istediğin bilgisayardan içeriklere çalışabilirsin.

     Anahtar koduna “Üye Paneli > İçerik Sayfasına git” ile ulaşabilir.
     (Hocanızda olma ihtimalide olabilir o zaman direk flaşınıza koplayıp verebilir.)

     https://uploads.disquscdn.com/images/d23ccce8aca78282aea3bbb20febe2182886a27fc0030efdbaaa4104f6322d28.jpg

     • Ugurcan Meriç

      Teşekkür ederim hocam saolun.iyi akşamlar

     • Size de iyi akşamlar…

 • İçerik için son düzenleme: İşler online daha önce içeriklerini öğrenciler ile paylaşıyordu. Ancak son yapılan düzenlemeler ile artık sadece öğretmenlere içerik sağlamaktadırlar. Öğrenciler için ne yazık ki içeriklerin yasal kullanımı mümkün değildir. Öğretmen olanlar için içeriklere nasıl ulaşakları konusunda yardımcı olabilirim.